Spravedlnost? Existuje v dnešní Evropě?
Zákony bez morálky jsou na nic. Když víte, že máte pravdu, bráníte se argumenty, když lžete, bráníte se cenzurou. Český stát se chová gangstersky, jako ochránce vyvolených a posluhujících.
Zákony bez morálky jsou na nic. Když víte, že máte pravdu, bráníte se argumenty, když lžete, bráníte se cenzurou. Český stát se chová gangstersky, jako ochránce vyvolených a posluhujících.
Naše normálními lidmi nechtěné rozloučení začalo vznikem Československa a jeho politikou rozdělování etnik, která má dopad až do dnešních dnů. Na titulní fotografii jsou jména obětí ze 4. března 1918. Tím vše začalo…
Provinil se i ten, kdo nebyl odpovědný, věděl a nekonal pod ochranou zákona o whistleblowingu. Dr. Janu Chaloupkovou neochránil. Pokračuje v boji s mafií na MZV ČR sama. Kdy se připojí další stateční diplomaté, novináři a veřejnoprávní média?
Mobily a sociální sítě nám berou život, lidé jen „blahobytně“ existují, postupně degenerují, kdy skutečný život jde mimo nich. Výstižně se nazývají „posunovači“ (dnes umí už i opice). Jedinou cestou je obnovení přirozené lidské, pozitivní komunikace.
Naše země by dnes potřebovala tisíce rodin, jako byla rodu Mašínů! Dokážeme svými životy být hodni jejich odkazu a vykonané práce? Času moc nezbývá, ale nikdy není pozdě – kdo nebojuje je předem poražen. Jen ten, kdo bojuje, má naději na vítězství!